GOLF LA ROCA

 
 
 
 
 

participant 1ª categoria Hex NVH Total
       
BLASCO MAURICI, MARIA 6,3 5,2 41
PELAYO JUSTICIA, IGNASI 9,2 8,6 39
RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 9,2 8,6 39
CAYERO SALA, MARC 4,7 4,3 38
GODO MARMOL, OLEGUER 11,2 10,8 38
SOLAS GIMENEZ, JOSEP LLUIS 13,8 13,2 38
MONSO PARRA, IGNACIO 11,6 11,3 37
GARCIA VALLECILLOS, ANGEL 13,9   36
VILLASECA MARCO, JOSE LUIS 13,9   36
ELENA DOMINGUEZ, CESAR 14   36
CAROL ESTREMS, ALVARO -0,2   35
CORTILLA MAS,FERRAN 0,4   35
GRIERA MONTLLO,JOAN 6,2   35
SANTACREU GARRETA, ANDREU 11,6   35
MASDEU COLAS, FRANCESC 11,7   35
ESQUERRA GIMENO, SERGIO 9,5   34
ROS PUIGGROS,RAFAEL 6,5 6,6 33
FUENTES CANDELAS, MANUEL 11,5   33
CASTIÑEIRA VILARO, CARLOS 6,8 6,9 32
SANCHEZ GARCIA, CESAR 10 10,1 32
MASLLORENS BARATA, CARLOS 10,5 10,6 32
IBAÑEZ GONZALEZ, FRANCESC 13,6 13,7 32
RODRIGUEZ MARTINEZ, SAMUEL 12,6 12,7 31
MATEU PALAU,XAVIER 8,9 9 30
DOMENECH VERDU, JAUME 10,2 10,3 30
LES CARRILLO, FELIX 11 11,1 30
CUNILL MORERA, JOSEP LLUIS 12,6 12,7 30
COMES RIUS, FERNANDO 14,5 14,6 29
TATCHE TORRES, OSCAR 14,5 14,6 29
MASEDA PEDRAJAS, JOSE MARIA 14,6 14,7 29
ANTONELL CUBARONS, JOAN 14,8 14,9 29
BORRELL MATAS, DAVID 10,8 10,9 28
GRIERA MONTLLO,MARC 13,5 13,6 28
CONTI PENINA, FERRAN 9,6 9,7 27
MATEO RODRIGUEZ,FERNANDO 14 14,1 27
JARDI RIPOLL, JAVIER 13,5 13,6 22
ROS CHERTA, ROBERTO 12,9 13 20
       
participant 2ª categoria Hex NVH Total
       
VERA PABON,JORGE 16,8 15,1 41
ORSI , ALESSANDRO 18,4 16,7 41
SOLER CODINA, FRANCISCO 17,7   36
CASCALES CADENAS, FERNANDO 20,7   36
VENTURA PEREZ, RICARD 19,5   34
FLYNN, NICHOLAS JOHN 17,4   33
CARO BOLLO, JORGE ALEJANDRO 20,6   33
MAILLO CABALLERO, ANTONIO 15,6 15,7 32
MAS COLELL, JOSEP 15,9 16 32
ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 17,1 17,2 31
ROVIRA MASACHS, ENRIC 17,4 17,5 30
ROBIROSA BOLTES, EDUARDO 19,6 19,7 30
SEBASTIA URBANO, ANTONIO 20,8 20,9 30
ROVIRA CARAL, JOSE MARIA 21 21,1 30
QUIRANTE ESPAÑA, FELIPE 15,8 15,9 29
ROSAS CUBERO, JOSE MARIA 18,5 18,6 29
CEBOLLERO CESPEDES,PEDRO 15,9 16 27
ZURRO PINEIRO, ENRIQUE 17,2 17,3 27
MORERA LLOVERA, JAVIER 19,9 20 27
JORBA SAINZ, LUIS 20,9 21 27
SOLAS GIMENEZ,PAULINO 16,7 16,8 26
ESTEVE DE MIGUEL MONOUR,LUIS 17,4 17,5 26
MATEO GOMEZ,MATIAS 20,5 20,6 24
       
       
participant 3ª categoria Hex NVH Total
       
LAIN CERDAN,HIGINIO 22,6 16,7 46
ONTIVEROS LASTRES, FRANCISCO A. 22,4   36
MIRALLES VALLBONA, PERE 28,8 27,8 36
BALDERO ARTERO,ISABEL 28,9   35
CAROL VILARASAU, JAVIER 21,7   34
ORTIZ LEON, ALFONSO 22,2   34
SOTERAS VIGO, JOAN 24,7   34
OLLE USON, XAVIER 25,6   34
ALOMAR MASSIMI, CARLOS 28,9   29
RODRIGUEZ BERTOTTI, JAVIER 30,3   28
VILAR VALLS, JULIO 23,1 23,2 27
MONDEJAR AGUILAR, JOSEP 28,7 28,9 27
RICART VIÑALS, JOSEP Mª 21,4 21,5 25
PELAYO MORENO, ISIDRE 32,3 32,5 24
AGUILAR PLA, JOAN 23,2 23,3 22
CAHOUR BRIGITTE 36   21
AGUSTI BACARDI, MONTSERRAT 30 30,2 19
MENENDEZ RAKOSNIK, OSCAR 26 26,1 18
SOLDEVILLA FERRER,JORDI 25,4 25,5 13
LLORCA COSTAS, JOAQUIN MARIA 21,4 21,5 9
       
PREMIS ESPECIALS PARS 3      
       
F3 - CESAR SANCHEZ      
F6 - ALVARO CAROL      
F18 - ENRIQUE ZURRO      
       
GUANYADORS DE FORATS HCP. BRUT      
       
F1 - alejandro orsi - 2x1 reus aigüesverds      
f2 - alvaro carol - 2x1 peralada golf      
f4 - antonio rodriguez saa - 2x1 fontanals golf      
f5 - ferran cortilla - 2x1 la graiera      
f7 - joan griera - 2x1 metropolitan golf      
f8 - josep lluis solas - 9 forats vallès golf      
f9 - maria blasco - 2x1 empordà  golf      
f10 - marc cayero - greenfee st. Vicenç.      
f11 - andreu santacreu - greenfee torremirona      
f12 - jose maria rosas - 2x1 empordà golf      
f13 - carles catiñeira - 2x1 platja de pals      
f14 - rafel ros - 2x1 golf de caldes      
f15 - oleguer godo - 2 greenfees montbrú - moià      
f16 - sergio esquerra - 2x1 peralada golf      
f17 - ignasi pelayo - 2x1 golf la roca      
       
       
sorteig de polos repetidors de prova      
       
xavier jardí      
francesc ibañez      
joaquim llorca      
       
       
telèfon de contacte: 670231283

 

 

 

 

 

    

      

       .