ST.VICENÇ MONTALT

 
 
Participant 1ª categoria
 
Hex NVH Total
       
GAIXAS PONT, ARNAU 6,6   36
JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 8,1 7,9 36
LOPEZ PEREZ, ANTONIO 8,1   35
VALLEJO IZQUIERDO, ISIDORO 10,4   35
MONSO PARRA, JAVIER 2,4 2,5 33
ROS PUIGGROS RAFAEL 6,3   33
MEZQUITA DE ALBERT, MAX 5,7 5,8 32
DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 9,3 9,4 32
GODO MARMOL, OLEGUER 11,6   32
DOMINGUEZ BERNABE, FRANCISCO JAVIER 12,9 13 31
VISA SOLA, RICARD 4,4 4,5 30
SERRA RADA, QUIM 13,1 13,2 29
COMES RIUS, FERNANDO 14,2 14,3 29
JARDI RIPOLL, XAVIER 13,2 13,3 28
MURTRA GOMEZ, JORDI 10,9 11 27
MONSO PARRA, ALVARO 10,2 10,3 26
GARCIA VALLECILLOS, ANGEL 13,6 13,7 25
MONSO PARRA, IGNACIO 11,9 12 23
MATEO RODRIGUEZ, FERNANDO 13,3 13,4 18
       
Participant 2ª categoria Hex NVH Total
       
SOLER CODINA, FRANCESC 21 17,5 42
DELGADO MARTINEZ, JOSEP 18,9 17,8 39
COMPANY CERA, JOSEP 17,5 17,2 36
FERRER JOSA, MANUEL 15,4   35
TRUSHINSKY, MIKHAIL 16,5   34
CEBOLLERO CESPEDES, PERE 15,9   33
SOLAS GIMENEZ, PAULINO 17,9   33
FLYNN, NICHOLAS JOHN 17,7   32
MORERA LLOVERA, XAVIER 19,8   32
MERLOS SORIANO, JOSEP ANTONI 18,4 18,5 31
LLORACH CULLERES, JORDI 18,5 18,6 31
PUIG DIVI, VALENTI 20,6 20,7 31
ROVIRA CARALT, JOSEP Mª 20,7   31
PROSPER GUTIERREZ, JOAN 15,3 15,4 29
PAHISSA MIR, XAVIER 15,4 15,5 29
ALEMANY BURCH, JOSE Mª 16,9 17 29
PLANAS RABAT, PEDRO 20,3 20,4 29
SOLAS GIMENEZ, JOSE LUIS 15,9 16 28
BARCINA CANDANEDO, ALBERT 17,9 18 28
MAS COLELL, JOSEP 15,3 15,4 27
ROSAS CUBERO, JOSE MARIA 18,4 18,5 27
CARMONA POU, MARTIN  20,1 20,2 25
GALVEZ SANCHEZ-AREVALO, OSCAR 16,1 16,2 24
PEREZ GRAU, DAVID 18,1 18,2 24
LLADO RODRIGUEZ, SALVADOR 19,8 19,9 24
ROBIROSA BOLTES, EDUARD 19 19,1 23
       
Participant 3ª categoria Hex NVH Total
       
TELLO GARCIA, MARC 22,6 21 39
VIDAL PACHECO, ANTONIO 22,1 21,3 37
MONTAÑOLA MARTINEZ, XAVIER 23,2 22,8 36
SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA 24,1   36
GUINAMARD CUVELETTE, MARTINE 32,5 32 36
ISART NAVARRO, DANIEL 22,5   35
CESTER BALLETBO, JOAQUIM 23   34
ORTEGA TOBAJAS, JUAN MANUEL 27,5   34
MULDER, HARM 29,8   33
MOYA CEREZO, JOSEP ANTONI 22,6   32
CAHOUR, BRIGITTE 36   32
MOLET PALAU, JOSEP 21,1   31
LOPEZ JIMENEZ, FCO JAVIER 22,7   31
VILAR VALLS, JULIO 23 23,1 30
MIRAVALLS MILLAN. XAVIER 24 24,1 30
VILLA CAMPS, LLUIS 24,3 24,4 30
GIBAL LLAO, JOAN 25,5 25,6 30
AGUILAR PLA, JOAN 22,9 23 29
CASANOVAS MARTINEZ, TOMAS 25,8 25,9 29
COSTA CASADEMUNT, JUAN 21,3 21,4 28
SERRA ARAGAY, MARTI 23 23,1 27
SARABIA GEREBES, LUIS 24,4 24,5 27
ALCARAZ BLANCO, ALBERTO 24,8 24,9 27
SOTERAS VIGO, JOAN 24,3 24,4 26
COCHON FERROL, JOSE MANUEL 26,1 26,2 26
GAIXAS QUEROL, JORDI 24,2 24,3 25
BALDERO ARTERO, ISABEL 28,7 28,9 24
AGUSTI BACARDI, MONTSERRAT 29,4 29,6 23
FRANCO SIERRA JUAN CARLOS 25,4 25,5 21
LLUCH GARCIA-VALDECASAS, JORGE 29,3 29,5 20
BUENO GUTIERREZ, JAVIER 25,9 26 19
SOLDEVILA FERRER, JORDI 25,1 25,2 15
TAMBURINI ROVIRA, LAUREA 26,4 26,5 14
       
PREMIS ESPECIALS PARS 3      
12 BOLES CALLAWAY      
       
FORAT 1:   OLEGUER GODO  2,47      
FORAT 3:   XAVIER MORERA  2,27      
FORAT 5:   MAX MEZQUITA  0,19      
       
GUANYADORS HCP BRUT PER FORAT      
       
F/2 JAVIER MONSO - 2x1 GOLF PERALADA      
F/4 RICARD VISA - 9 FORATS VALLES GOLF      
F/6 MARTIN CARMONA - GREENFEE TORREMIRONA      
F/7 XAVIER JARDI - 2x1 METROPOLITAN GOLF      
F/8 ANTONIO JOSA - 2x1 LA GRAIERA      
F/9 RAFEL ROS - 2x1 GOLF DE CALDES      
F/10 ARNAU GAIXAS - 2x1 EMPORDA GOLF      
F/11 JOAN GIBAL  - 2x1 REUS AIGÜESVERDS      
F/12 ANTONIO LOPEZ PEREZ - 2x1 FONTANALS GOLF      
F/13 JORDI MURTRA - 2x1 GOLF PLATJA DE PALS      
F/14 LAUREA TAMBURINI - 2x1 GOLF LA ROCA      
F/15 ALEJANDRO DOMINGUEZ      
F/16 QUIM SERRA RADA - 2x1 GOLF LA ROCA      
F/17 ALVARO MONSO - 2x1 EMPORDÀ GOLF      
F/18 MIKHAIL TRUSHINSKY - 2x1 GOLF D'ARO      
       
       
       
       
 PREMI A REPETIDORS PROVA DE PROVA      
       
RAFEL ROS      
PEP MOLET      
NICK FLYNN      
       
TELÈFON DE CONTACTE: 670231283      
FACEBOOK : CIRCUIT AMICS DEL GOLF      

 

 

 

 

 

    

      

       .