ARAVELL GOLF

 
       
Participant 1ª categoria Hex NVH Total
       
CUCURULL SOLE, LLUIS 6,3 6,1 36
HARO SANTOS, JESUS 12 11,7 36
PEREZ PEREZ, FRANCESC 10,3   34
RODRIGUEZ NAVARRO, ANTONI 11,2   34
PRATS BARRULL, GUILLERMO 4 4,1 32
CUCURULL SOLE, MARTA 8,5 8,6 32
GARCIA VALLECILLOS, ANGEL 13,7 13,8 31
CASTILLO CANO, RAUL 14,9 15 31
CASTIÃEIRA VILARO,CARLOS 8,7 8,8 30
MATEU MELCION, DANIEL 10,1 10,2 30
AMADOR JIMENEZ, ALFRED 12,3 12,4 27
MUNNE ORTINEZ,MANUEL 9,5 9,6 26
DOMINGO RENOM, JAVIER 9,5 9,6 26
SANCHEZ PUERTA, ANTONI 11,9 12 26
BATLLE SOLÀ,TONI 13,6 13,7 24
COMES RIUS, FERNANDO 14,3 14,4 22
GUBERN OLIVELLA, CARLOS 9,6 9,7 16
       
Participant 2ª categoria Hex NVH Total
       
FUENTES ANGULLO, RICARDO 16,7   35
CUCURULL FA, JOSEP MARIA 17,4   35
SALA COLLADO, FRANCESC 15,6   34
FLYNN, NICHOLAS JOHN 17,7   33
MONTANE PONS,GILBERT 17   32
SOLAS GIMENEZ,PAULINO 18 18,1 32
URGELL MONICO, MANEL 19,4   32
FIGUEROLA SOLE, JOAN 20,3   32
ALBA LUQUE, ANTONIO 16,6 16,7 31
HERNANDEZ ESCOLAR , JOAQUIM 15,5 15,6 30
ROBIROSA BOLTES, EDUARDO 19,1 19,2 30
SOLE VILANOVA,JOAN 19,8 19,9 30
CASCANTE BRUN CRISTOBAL 19,8 19,9 30
PORRAS HERRERA, ANTONI 16,1 16,2 29
VENTURA PEREZ, RICARD 19,4 19,5 27
GARCIA TISCAR,RICARD 20 20,1 27
CASAS CORCELLES, JOSEP 20,7 20,8 27
ROVIRA CARAL, JOSE MARIA 20,7 20,8 27
VILELLA SANCHEZ, EDUARD 19,3 19,4 25
MAS COLELL, JOSEP 15,5 15,6 24
GARCIA SANCHEZ, ANTONIO 16,1 16,2 24
JIMENEZ ISAMAT, JOAN 17,1 17,2 23
CASAS AVANTE, JOSEP 19,7 19,8 23
CASTILLO CANO, FRANCISCO 15,4 15,5 21
FARRE SURIA, ROMAN 17,6 17,7 21
GRAELLS GABALDON, CELESTE 19 19,1 20
SANZ LOPEZ, ENRIQUE 17,2 17,3 19
GOMEZ UREÑA, RICARDO 16,2 16,3 18
BUSQUETS MALAPEIRA, LAURA 19,2 19,3 18
HARO GONZALEZ, JUAN 16 16,1 17
       
Participant 3ª categoria Hex NVH Total
       
FIRESTONE , DUSTIN JAMES 23 18,6 43
LOPEZ SOLE, ALBERT 27,7 25,8 37
MOLET PALAU, JOSEP 21,2   34
VARAS FAGUNDO, DANIEL 24   31
MOYA CEREZO, JOSE ANTONIO 22,6 22,7 30
LLAMBES SOTERAS, MARIA ANTONIA 33,4 33,6 29
RAVELL CORBERA,ANNA 23,3 23,4 27
GUMA BERNABE, SALVADOR 25 25,1 27
BERTRAN SALA, LLUIS 26 26,1 26
PEREZ CASTEL, JOSIANE 28,9 29,1 26
AGUILAR PLA, JOAN 23 23,1 24
SERVAT PINTAT, CANOLICH 34 34,2 23
AMAT ALERT, IMMA 34,4 34,6 23
SAN JOSE RIUS, JOAN 22,4 22,5 21
WEIS KONANZ, PERE GUILLEM 29,6 29,8 21
SOTERAS VIGO, JOAN 24,4 24,5 20
RIBERA BORRAS, DAVID 23,3 23,4 16
       
       
PREMIS ESPECIALS PARS 3      
       
Forat 2 : Marta Cucurull amb 4,14m      
Forat 6 : Joaquim Hernandez 3,43m      
Forat 9 : Ricardo Garcia 6,48m      
       
       
GUANYADORS PER FORAT HCP BRUT      
       
F1 - LLUIS CUCURULL - 2 Greenfees Fontanals      
F3 - XAVIER DOMINGO - 2 Greenfees Fontanals      
F4 - GUILLERMO PRATS - 2 Greenfees Fontanals      
F5 - MARTA CUCURULL - 2X1 Empordà Golf      
F7 - MANEL MUNNE - 2x1 Empordà Golf      
F8 - CARLES CASTIÑEIRA - 2X1 Golf d'Aro      
F10 - ANTONI SANCHEZ PUERTA - 2x1 Metropolitan      
F11 - FRANCESC PEREZ PEREZ - 2x1 Golf d'Aro      
F12 - FRANCESC SALA COLLADO - 2X1 Peralada      
F13 - ALFRED AMADOR - Greefee Torremirona      
F14 - ANTONI RODRIGUEZ - 9 forats Vallès Golf      
F15 - CARLOS GUBERN - 2x1 Platja de Pals      
F16 - JOAN SOLÉ VILANOVA - 2 greenfees Montbrú Moià      
F17 - JESUS HARO - Greenfee St Vicenç de Montalt      
F18 - ANGEL GARCIA VALLECILLOS - 2X1 La Roca      

 

Contacte: 670231283

 

 

 

    

      

       .