PARTICIPANT 1ª CATEGORIA Hex NVH Total
       
FABREGAT OLLE CAROLINA 8,9 8,3 39
VISA SOLA, RICARD 4,6 4,3 38
CASAMADA MARTI JOAN Mª 9,2   36
FARRE SURIA ROMAN 17,5   36
DOMINGO RENON, XAVIER 9,3   35
SOLAS GIMENEZ, PAULINO 17,7   35
ROS PUIGGROS, RAFEL 6,3   34
GARCIA VALLECILLOS, ANGEL 13,4   34
PAHISSA MIR, XAVIER 15,2   34
SALA COLLADO, FRANCESC 15,6   34
VISA NAVARRE, JOSE 16   34
JIMENEZ VIRGIL,MIGUEL 8 8,1 33
CUNILL MORERA, JOSEP LLUIS 13,2   33
CUCURULL FA, JOSEP MARIA 17,3   33
CUCURULL SOLE, LLUIS 6,1 6,2 32
SOLAS GIMENEZ, JOSEP LLUIS 15,7 15,8 32
MUNNE ORTINEZ, MANEL 9,2 9,3 31
ORTIZ PEDRERO, JOSE LUIS 11,7 11,8 31
FLYNN, NICHOLAS JOHN 17,6 17,7 31
GONZALEZ ROVIRA PERE JOAN 15,9 16 30
GARCIA SANCHEZ, ANTONIO 16 16,1 30
SOLER LIBORI, HECTOR 10 10,1 29
VISA SOLA, MARC 10,9 11 29
BAYO BOADA MIQUEL 12,3 12,4 29
SANZ LOPEZ, ENRIC 17 17,1 28
AGUILAR LOZANO, JUAN 12,2 12,3 27
CORNET SUSANA, JOAN 8,8 8,9 26
BOSCH RAVENTOS, XAVIER 12,3 12,4 26
DOMENECH GIRALT, JOAN 15,6 15,7 25
SOLER CEGARRA, MELCIOR 12,6 12,7 24
HARO GONZALEZ, JUAN 15,9 16 24
MAS COLELL, JOSEP 15,9 16 24
AGUT BONSFILLS MONTSERRAT 17,1 17,2 24
GUBERN OLIVELLA, CARLES 9,5 9,6 21
MARTINEZ SEUBA, JORDI 17,6 17,7 18
       
PARTICIPANT 2ª CATEGORIA Hex NVH Total
       
VENTURA PEREZ, RICARD 20,2 19,4 38
URGELL MONICO, MANEL 20,2 19,4 38
GRAELLS GABALDON,CELESTE 18,9   33
MOLET PALAU, JOSEP 20,7   32
VILELLA SANCHEZ, EDUARD 19,2 19,3 31
SOLE VILANOVA, JOAN 20,9 21 30
ROBIROSA BOLTES, EDUARDO 18,6 18,7 29
FIGUEROLA SOLE, JOAN 20,2 20,3 29
TREPAT RIBERA, DANI 19,4 19,5 28
ROVIRA CARAL, JOSE MARIA 20,4 20,5 28
CASAS AVANTE, JOSEP 19,6 19,7 26
NAVARRO PUMAR, RAMON 20,4 20,5 26
       
PARTICIPANT 3ª CATEGORIA Hex NVH Total
       
CASAS CORCELLES, JOSEP 21,1 20,7 37
RAVELL CORBERA, ANNA 23,3   35
GUMA BERNABE, SALVADOR 25   35
MOYA CEREZO, JOSEP 22,5   32
RIBERA BORRAS, DAVID 23,3   32
SATUE MARTINEZ, ADRIAN 21,6 21,7 31
FARRE ARIÑO PAU 36 34 30
LIBORI RAMOS, AUREA 26,5 26,7 29
PALLEJA DE BUSTINZA, ALBERT 31   29
BERTRAN SALA, LLUIS 25,9 26 27
CASCALES CADENAS, FERNANDO 21,5 21,6 26
RICART VINYALS, JESUS  26 26,1 24
SAN JOSE RIUS, JOAN 22,3 22,4 23
AGUILAR PLA, JOAN 22,8 22,9 23
SOTERAS VIGO, JOAN 24 24,1 23
LLAMBES SOTERAS, Mª ANTONIA 33,2 33,4 23
AMAT ALERT, IMMA 34,2 34,4 22
ANGUERA ARMENGOL, LAURA 35 35,2 22
CASACUBERTA VENTOSA ALBERTO 23,9 24 21
SUBIRANA FREIXAS, XAVIER 24,3 24,4 21
LOPEZ SOLE, ALBERT 27,5 27,7 21
MARTI ROSICH BERNAT 36   16
       
PREMIS ESPECIALS PARS 3      
       
FORAT 8 - RAFEL ROS - 0,78      
FORAT 14 - JOAN AGUILAR PLA - 2,90      
FORAT 17 - LLUIS CUCURULL - 3,08      
       
GUANYADORS HCP BRUT      
       
F1 - ANGEL GARCIA VALLECILLOS      
F2 - JOAN Mª CASAMASA      
F3 - JOSEP LLUIS CUCURULL      
F4 - RICARD VISA      
F5 - XAVIER DOMINGO      
F6 - RAFEL ROS      
F7 - MIGUEL JIMENEZ      
F9 - CAROLINA FABREGAT      
F10 - MANEL MUNNÉ      
F11 - FRANCESC SALA      
F12 - JUAN HARO      
F13 - FERNANDO CASCALES      
F15 - MARC VISA      
F16 - HECTOR SOLER      
F18 - JOAN CORNET      
       
POLOS REPETIDORS PROVA       
       
RAFEL ROS      
NICK FLYNN      
FERNANDO CASCALES      
       
       
TELÈFON DE CONTACTE: 670231283      

 

 

 

 

 

 

 

    

      

       .