participant 1ª categoria
Hex NVH Total
       
SOLE GILI, SALVADOR 17 14,8 42
SANTOLARIA GINER, MIGUEL ANGEL 10,4 9,8 39
GRANDE CEBALLOS, FRANCISCO 10,5 10,1 38
SADURNI RODRIGUEZ, SERGIO 1,6 1,4 37
CIURANA FARRE, ALBERTO 6,8 6,4 37
BLANCO FERNANDEZ, OSCAR JAVIER 7,1 6,9 37
MENTA SALA, CRISTINA 9,2 9 37
TWOSE ROURA, LUIS ANTONIO 12,8 12,2 37
PASQUINA TRILLO, LAIA 4,6   36
AGUILÓ CLOSA, JUAN JOSE 6,5 6,3 36
CASAMAJOR MARTINEZ, ENRIC 11   36
MENDEZ PINILLA, JOAQUINA 11,7   36
CORBERA MUNNE, MACARENA 12,4   36
GARCIA ZAPATERO, M. CARMEN 13,4 13,1 36
PISANO, VICTOR ANDRES 15,7 15,4 36
SERRA PIERNAU, MIGUEL 17,6 17,3 36
GARCIA MADICO, LUIS 7,4   35
BERGE ATSERIAS, JAUME 7,8   35
VALLET GOMEZ, ALFONSO 8   35
SANTAMARIA MARTINEZ, CESAR 8,7   35
SANCHEZ GARCIA, CESAR 10,3   35
BAS SERRA, AGUSTIN 10,3   35
ALONSO CASTRILLO, ANTONIO 11,5   35
FONT ESCOFET, ALEJANDRO 13,2   35
BARDAJI FELEZ, PATRICIA 1,3 1,4 34
GALOFRE PUJOL, BORJA 2,4   34
SAENZ COLOMA, XAVIER 6,8   34
RIERA LANGKILDE, JOSE LUIS 7,7   34
PUIG TOLEDANO, JORGE 12   34
SAHÍS ALTADILL, JAIME 12,8   34
DURAN CORBERA, MACARENA 14,4   34
ZARAGOZA CASALS, POL 14,9   34
COMES GOMEZ, ALBERT 17   34
VISA SOLA, RICARD 4,5   33
JAUREGUIZAR DUCABLE, M. ELENA 7,6 7,7 33
ARAMBILET PENELLA, JOAN 9,1 9,2 33
MORAGO NAVARRO, PEDRO VICENTE 9,5 9,6 33
SANTAOLALLA VALLET, CRISTINA 13,9   33
DURAN ORTIZ, MARIANO 7,7 7,8 32
VENTURA MARTINEZ, RAMON 7,7 7,8 32
SOLAS GIMENEZ, JOSEP LLUIS 15,3   32
TREMONTI , GILDO 15,4 15,5 32
BATLLORI DE RIBOT, BLANCA 15,9   32
RICART GIRO, JOAN 16,8   32
MARTINEZ MARCO, MARINA 3,2 3,3 31
GUERRERO GILABERT, LUIS M. 9,4 9,5 31
PAHISSA MIR, XAVIER 15 15,1 31
MIRALLES FALCO, JORGE 15,4 15,5 31
DURBAN MONREAL, ALBERTO 2,7 2,8 30
GUERRERO JAUREGUIZAR, PABLO 6,3 6,4 30
MARTINEZ MARCO, ORIOL 7,5 7,6 30
SANCHEZ FONTANET, LUIS 11 11,1 30
BOZA OSUNA, LUIS 11,5 11,6 30
ARISA XARRIE, PERE 12,9 13 30
CORONADO MARTINEZ, GENOVEVA 15,8 15,9 30
PABLO ANDREU, FRANCISCO DE 1,4 1,5 29
DEMONT, NICOLAS 6,8 6,9 29
FERRER-DALMAU ALCOVERRO, JORGE 8,9 9 29
BRIONES ESCUBOS, JORGE 12,3 12,4 29
LOPEZ ALGUE, PERE 14,1 14,2 29
CASAMAJOR TORRENS, ALEJANDRO 4,7 4,8 28
ENRIQUE OCAÓA, ANGEL 6,4 6,5 28
PUIG CASAS, RICARD 9,9 10 28
BOFILL BATLLE, LOURDES 13,7 13,8 28
CEBOLLERO CESPEDES,PEDRO 15,7 15,8 28
CANALS MESTRE, ESTHER 15,9 16 28
GALOBART OSES, M. ISABEL 16,8 16,9 28
CAMP ROF, JUAN MARIA 17,1 17,2 28
GARCIA PEREZ, JOSEFA 17,4 17,5 28
PUIG SOLDEVILA, JOSE 12,1 12,2 27
PRUNES PEÑA, RAMON 12,2 12,3 27
ARCUSA POSTILS, LLUIS 14,3 14,4 27
OLLER BOSCH, FRANCESC 15,5 15,6 27
ROS PUIGGROS, RAFAEL 6,1 6,2 26
MASEDA I COVES, ALEX 6,6 6,7 26
MORALES RECHE, CRISTINA 15,8 15,9 26
SEGARRA RAURELL, JOAN CARLES 16,3 16,4 26
VALLET OCHOA, MAITE 16,5 16,6 26
CARMONA LOPEZ, RUBEN 11,4 11,5 25
MARTINEZ MAESTRO, AGUSTIN 12,4 12,5 25
MARTINEZ MORA, BLAS 12,4 12,5 25
SEGURA CROS, MONICA 17,6 17,7 25
MARCO BLASCO, MERCEDES 9,3 9,4 24
ANIES MAGANYA, ALBERT 12,5 12,6 24
PADRO TOMAS, JUAN 13,9 14 24
AMATRIAIN VILA, LLUIS 14,4 14,5 24
GARCIA VALLECILLOS, ANGEL 13,2 13,3 23
COMES RIUS, FERNANDO 14 14,1 23
MATEO RODRIGUEZ,FERNANDO 15,6 15,7 23
MAS COLELL, JOSEP 15,8 15,9 22
COVISA LOPEZ, ENRIC 17,2 17,3 22
JOVE JANE, MANUEL 12,2 12,3 20
CAVERO CATALAN, OSCAR 16,9 17 13
       
participant 2ª categoria Hex NVH Total
       
SANTAOLALLA MONTOYA, RAFAEL 20,3 17,5 42
DEBEAUPTE, SAMUEL 20,5 19,7 38
GRATACOS COT, Mª TERESA 18,6   35
MATEO GOMEZ,MATIAS 20,4   35
CASTELLVI POVEDA, JOSE MANUEL 19,5   32
GIRAL MONZON, DANIEL 19,5   32
SOLER CAAMAÑO, XAVIER 19,7 19,8 31
PIµON REY, SANTIAGO 18,2 18,3 30
CLADERA FONTENLA, ENRIQUE 20,8 20,9 29
GINER ALLUE, RAMON 18,1 18,2 28
FLYNN, NICHOLAS JOHN 19,6 19,7 28
PUJOL SERRA, ASUNCION 19,9 20 28
CASADEMUNT FERRER, JORGE 19,9 20 27
MOLET PALAU, JOSEP 20,6 20,7 27
ROVIRA CARAL, JOSE MARIA 20,3 20,4 26
TRIAS PAREJA, JOAN 19,3 19,4 25
ALBERCH REIXACH, M.TERESA 18,8 18,9 24
BENITO NUÑEZ-LAGOS, FERNANDO 18,9 19 24
SAQUERO GARCIA, MARIBEL 21 21,1 24
GARCIA PALMA, ANA 19,5 19,6 21
ANTOLI GALVEZ, MIQUEL 19,6 19,7 21
VIÑAS BERROCAL, ANTONIO 18,4 18,5 20
ROVIRA MATA, ROSA 20,4 20,5 20
BUSQUETS MALAPEIRA, LAURA 19,1 19,2 19
       
participant 3ª categoria Hex NVH Total
       
POZON MACIAS,MARI CARMEN 30,7 26 42
GARCIA JOVANI, RAFAEL 28,2 25,5 39
ALCARAZ BLANCO, ALBERTO 25,5 24,7 37
FRANCO ROMERA, FRANCISCO JAVIER 26,2 25,8 36
PITARCH MONCLUS, ESTHER 23,4   35
VAZQUEZ SANCHEZ, INES 23,7   34
SARDA SAGARRA, ALEJANDRO 22,9   32
AYRA PONS, SILVIA 24,1 24,2 30
FERRAN SAMPERE, XAVIER 25,1 25,2 30
ROSES ESCALER, ALFREDO 23,2 23,3 29
MAYOR PUYAL, FERNANDO 24,5 24,6 28
LOPERA ESTEBAN, ALFREDO 21,5 21,6 27
BARDAJI FELEZ, CARLOTA 23,4 23,5 27
PONS PUBUL, MAR 26,5 26,7 26
BOSCH PLANAS, INMA 27,8 28 26
AGUILAR PLA, JOAN 22,7 22,8 24
PLANAS SOLANES, CATALINA 25,1 25,2 24
BALDERO ARTERO,ISABEL 28,3 28,5 24
PLA PUJAL, ANNA MARIA 33,3 33,5 24
GRIÑO PALAU, MARIA CINTA 36   24
MONDEJAR AGUILAR, JOSEP 28,5 28,7 23
JORNET POMES, JOAN 22,3 22,4 22
SOTERAS VIGO , JOAN 23,9 24 22
TAMBURINI ROVIRA, LAUREA 29,8 30 21
ARMISEN MARIMON, M. ISABEL 21,8 21,9 20
CABRAL ENRIQUEZ, EUSEBIO 21,1 21,2 19
MACIAS MEDINA, ELOISA 26,3 26,4 19
AGUSTI BACARDI, MONTSERRAT 29 29,2 18
SOLDEVILLA FERRER,JORDI 24,9 25 15
SAEZ MARTINEZ DE ANTOÑANA, JORGE ENRIQUE 28,6 28,8 13
       
Premis especials pars 3      
       
forat 2: ENRIC CASAMAJOR       0,98 cm      
forat 7: SERGI SADURNI   1,35 cm      
forat 12: NICOLAS DEMONT         2,72 cm      
       
premis guanyadors hcp brut      
       
f/1: oscar j. Blanco: 2x1 golf d'aro      
f/3: luis m. Guerrero: 2x1 golf peralada      
f/4: alberto durban: 2x1 empordà golf      
f/5: luis garcia: 2x1 reus aigüesverds      
f/6: sergio sadurní: 2x1 golf platja de pals      
f/8: j.luis riera: 2x1fontanals golf      
f/9: ricard puig: 2x1 empordà golf      
f/10: salvador solé: green fee st vicenç de montalt      
f/11: patricia bardaji : green fee 2x1 la graiera      
f/13: alejandro font: 2x1 golf de caldes      
f/14: angel enrique: 2x1 metropolitan golf      
f/15: pedro v. Morago: green fee torremirona      
f/16: nicolas demont: 2x1 fontanals golf      
f/17: fernando mateo: 2x1 metropolitan golf      
f/18: juan josé aguiló: green fee montbrú / moià      

 

 

 

 

 

    

      

       .