ST VICENÇ MONTALT

 
participant 1ª categoria Hex NVH Total
       
TRUSHINSKY, MIKHAIL 14,8 13,6 40
SOLAS GIMENEZ, JOSE LUIS 13,5 12,9 38
SANTACREU GARRETA, ANDREU 11,8 11,5 37
MAS COLELL, JOSEP 14,8   36
ZUBIRIA ARANA, RAFAEL 9   35
MUNTAÑA MUSACH, EUDALD 11,1   35
FERRER JOSA, MANEL 12,6   34
COMES RIUS, FERNANDO 14,1   34
JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 8,7 8,8 33
MAYNOU MASCARO, XAVI 11,5   33
MARTINEZ MORA, BLAS 13,8   33
AGUILAR LOZANO, JOAN 10,7 10,8 31
PAHISSA MIR, XAVIER 14,4 14,5 31
CACERES SORIANO, JAVIER 4,5 4,6 30
MATEU PALAU, XAVIER 8,9 9 30
CLARAMUNT VICENTE, MIGUEL 14,7 14,8 30
ROS PUIGGROS RAFAEL 5,7 5,8 29
BLASI TICO, JOSE MARIA 9,6 9,7 29
LES CARRILLO, FELIX 11,5 11,6 29
VILLASECA MARCO, JOSE LUIS 14,2 14,3 28
GUALLAR GIMENO, MIGUEL 14,2 14,3 27
ROURA DARNE, JAUME 11,4 11,5 26
VISA SOLA, RICARD 4,5 4,6 21
       
participant 2ª categoria Hex NVH Total
       
CONESA TOVAR, ANTONIO 18,8   36
ABAD MENDEZ, JAVIER 17,1   34
VENTURA PEREZ, RICARD 18,2   34
JUAN LARREA, ALBERT 15,6   33
RODRIGUEZ MARTINEZ, ALFONSO LUIS 17,5   33
GALVEZ SANCHEZ-AREVALO, OSCAR 17,5 17,6 32
FLYNN, NICHOLAS JOHN 17,7 17,8 31
TRUSHINSCAYA, SVETLANA 19,3 19,4 31
TOME CASTRO, MANUEL 16,5 16,6 29
CASCALES CADENAS, FERNANDO 20,3 20,4 28
TOMAS BLANCO, JUAN 17,2 17,3 27
BARCINA CANDANEDO, ALBERT 18,2 18,3 27
ROBIROSA BOLTES, EDUARD 19 19,1 26
LOTRINGEN, WALTER 20,8 20,9 26
SOLER CODINA, FRANCESC 18,1 18,2 25
MATEO GOMEZ, MATIAS 20,4 20,5 25
SOLAS GIMENEZ, PAULINO 16,7 16,8 24
MAILLO CABALLERO, ANTONIO 15,2 15,3 23
LLADO RODRIGUEZ, SALVADOR 18,3 18,4 22
MOLET PALAU, JOSEP 20,2 20,3 21
BUSQUETS MALAPEIRA, LAURA 20,7 20,8 19
CASTELLET PUIGDEMONT, ANDREU 17,6 17,7 17
       
participant 3ª categoria Hex NVH Total
       
MONDEJAR AGUILAR, JOSEP 29,5 29,7 30
TAMBURINI ROVIRA, LAUREA 28,3 28,5 28
ORTEGA TOBAJAS, JUAN MANUEL 27,5 27,7 29
SOTERAS VIGO, JOAN 26,3 26,4 25
AGUILAR PLA, JOAN 24,2 24,3 27
SANCHO ARMENGOL, EDUARDO 22,9 23 31
SALA PUIGVENDRELLO, JOAN 21,5 21,6 20
ROVIRA CARALT, JOSEP Mª 21,4 21,5 31
ANDREU AYMAMI, EMILI 23,4   33
ALCARAZ BLANCO, ALBERTO 24,3   36
FONTCUBERTA PEIDRO, ISIDRO 25,7   33
OMELCHENKO, NATALIA 36   35
       
premis especials pars 3      
       
forat 3 - ricard visa      
forat 5 - joan aguilar      
forat 14 - ricard visa      

 

 

 

 

 

    

      

       .